| lollyta31 a întrebat:

Buna:*. am si eu un catel de vreo 2 luni. e foarte scumpic dar nu prea stiu ce nume sa-i pun.adica vreau mai multe pareri. voi ce nume i-ati da?:*

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Un nume din 2, max 3 silabe, sa fie usor de invatat si pentru el. Bruno, Sparky, Goldie, Max, Rex, Red, Blackie, altele, sa fie si usor de chemat si usor de retinut. Cand ii un nume mai lung, si uiti ce ai vrut sa-i comanzi, daramite sa te mai astepti sa respecte comanda.
Rex, sezi! sau Donatello... *aaa, ce-am vrut sa zic?* sezi! (m-am gandit la testoasele ninja laughing)

4 răspunsuri:
| Faye a răspuns:

Sookie. love struck

| lollyta31 explică (pentru Zenithf):

rolling on the floorda asa e...mersi:*

| lovergirl a răspuns:

Ce zici de: FRITS? sau Duby?

| cleodenilede a răspuns:

Da ie fata as zice ca lady ie un mume bun daca ie baiat lizone