| Denisa170911865 a întrebat:

Bună,am un ciobănesc de Bucuvina în vârstă de 2 luni jumătate,totul era bine și frumos până azi când am observat că nu mănâncă și vomita,ieri părinții mei au chemat veterinarul sa ii faca injecții cu calciu și vitamine, deoarece are lipsa de calciu,poate fi din cauza asta? Azi nu am unde sa merg, toate clinicile veterinare sunt închise, mi-e foarte frică să nu se agraveze până mâine...

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai spus ca deja a chemat veterinarul, e ce a zis medicul?

| Denisa170911865 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Ieri era bine cățelul, era jucăuș, energetic iar după ce ia făcut injecțiile s-a schimbat total, azi dimineață am observat ca a vomitat, nu înțeleg că doar ar fi trebuit să-i facă bine...