| oanabuysomeweed a întrebat:

M-am certat rau cu prietena mea cea mai buna.Mi-am cerut scuze si nu stiu ce sa fac sa ne impacam...Pareri,va rog sad

14 răspunsuri:
| byby2356 a răspuns:

Pai din ce motiv te-ai certat?

| oanabuysomeweed explică (pentru byby2356):

Nu conteaza neaparat asta

| Seby90 a răspuns (pentru oanabuysomeweed):

Crek s-a suparat ca e in friendzone...
Give him some!

| oanabuysomeweed explică (pentru Seby90):

Lol Nuu cu boyfriendu'. cu best frienduu rolling on the floor)))))

| Seby90 a răspuns (pentru oanabuysomeweed):

Pai da, stiu, asta am zis si eu!

| oanabuysomeweed explică (pentru Seby90):

Suntem fete...

| Seby90 a răspuns (pentru oanabuysomeweed):

Even better, getting excited over here!

| oanabuysomeweed explică (pentru Seby90):

:p

| biabibi09 a răspuns:

Depinde din ce motiv v-ati certat.Pentru ca in unele cauze nu vrea sa te ierte sau nu poate.Si eu m-am certat de multe ori cu cea mai buna, dar nu a durat mult...

| oanabuysomeweed explică (pentru biabibi09):

Pai am facut ceva pe facebook fara sa stie. apoi am sters-o de la o pagina..si s-a suparat

| biabibi09 a răspuns:

Din greseala ai sters-o?

| oanabuysomeweed explică (pentru biabibi09):

Nu ..eram suparata rau pee ea

| biabibi09 a răspuns:

Imi pare rau, dar nu stiu daca te mai iarta.Si eu m-am certat odata rau cu Cea Mai Buna Prietena, dar nea trecut, s-a suparat fiindca nu am stat cu ea.Dar treaba ta e mai complicata..Ar trebui sa ii arati ca iti pare rau, sa ii explici.

| oanabuysomeweed explică (pentru biabibi09):

Mersi m-am impacat cu ea:*