| Andwta a întrebat:

M-am gandit sa ma apuc de blog. Problema principala nu gasesc un nume pe placul meu. Prefer sa contina unul din prenumele meu : Andreea sau Geanina. As incepe sa scriu parerea mea despre niste produse cosmetice si pe parcurs legat poate de viata. Cum ar fi indicat sa imi aleg numele?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Giani_doctor de viață

... e bine? (se poate și mai)

| Andwta explică (pentru sierra1):

Nici chiar asa. Si nu imi place deloc Geani.

| sierra1 a răspuns (pentru Andwta):

Am încercat, pentru puțin.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde cat de mult te intereseaza partea de SEO. Daca te intereseaza atunci ii cauti un nume relevand pentru continut ca sa te ajute la indexare pe google