| MeGhosta a întrebat:

mi-am luat o pisicuta gri cu ochii verzi. Vreau sa-i pun un nume mai gratios, misterios sau finut...intelegeti voi. Ma puteti ajuta cu cateva nume? Si nu vreau sa dati copy-paste de pe net aici.

Răspuns Câştigător
| Eallscriellca a răspuns:

Hello! Eu am 4 pisici pe care le cheama Shadow, Misty, Ginger si Midnight numele astea le-am luat din romanele citite. Pisicuta ta e foarte frumoasa gri cu ochii verzi ma gandesc poate la Sheba, Mia sau poate unul din numele pisicutelor mele. Ai grija de ea! Ceau! Ceau!

16 răspunsuri:
| opierdevara a răspuns:

`Melody? E singurul care mi-a venit acum in minte.big grin>big grin

| ki21lu a răspuns:

Pai Missy, Donia sau Sarrah ori Beira.Iti recomand, daca nu-ti plac astea, sa-i pui un nume cu "i", pisicile raspund unui nume cu vocala "i"winking

| CosmiNeeel a răspuns:

Oxy asa se numea pisicuta mea ^^
funditabatting eyelashes

| ROZzMania a răspuns:

Bupsy Mis Majestic Kitty in Boots

| AndraNicoleta a răspuns:

Ladie, Nala, Grasy, Shella, Fiona, Harpo

| RoxxuInna a răspuns:

Bijou,Ginger, Gucci...
Mai multe gasesti pe acesti site
http://www.e-pets.ro/nume-pisici/pagina-4

| Melody a răspuns:

Musette...se citeste Miuzet... E mata aia smechera din pisicile aristocrate.

| tud4you a răspuns:

Luuna... nu luna de pe cer, inseamna fermecatoare dar nu stiu in ce limbalaughing
Am sa ma mai gandesc. dar vreau si eu o fundita si mai multa descriere a pisiciilaughing)

| IxaDeathAngel a răspuns:

Niki,printesa,beatrice,pufosenia,peghi

| Melody a răspuns (pentru opierdevara):

Heiiiiii, auzi la ea! :-W

| Ingriduta88 a răspuns:

LuluPaLulu,Mr.Cat,Kimi,Luky,Anyy,Wily,Aabby,Maimi,Maggye,Motochic.

| irynutza a răspuns:

Kitty,Pufulici,Melody,Kelly,Princess...daca nuiti plac cele alese de mine ai aici o lista cu nume...http://www.pisici-de-vanzare.ro/articole/Nume-de-Pisici-6.html

| AnonimKidd a răspuns:

Misty,Rossie,Therese,Odet,Morrice,Rosalinda,Ivone,Eveline,Laurence,Lord(unele sunt de fata altele de baiat)

| Roar a răspuns:

Katie, Lucy, Jenny, Alice, Kim, Julie, May, Melli.succes in alegerea unui nume ^_______^

| Deeeeaaaaa a răspuns:

Pai din cate stiu eu poti sa alegi :Rarity (inseamna raritate ) scuze ca am pus numai unul.

| MeGhosta explică (pentru Eallscriellca):

Multumesc. Este de rasa Chartreux. xD I-am spus 'Shadow'. puppy dog eyes