| JustaLittle a întrebat:

Pentru ca mi-am luat recent un catel si pentru ca imi plac lucrurile handmade si homemede as vrea sa ii fac catelului o hainuta.As vrea un sablon sau o schita.Nu am masina de cusut si nu stiu sa tricotez big grin.Ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| DeusCorrupti a răspuns:

Cel mai bine ii cumperi una, depaseste ca si calitate cu mult orice ai putea face handmade.

| JustaLittle explică (pentru DeusCorrupti):

Eu doar vreau sa ii fac ceva dragut SINGURA.Mai am o catelusa mai mare si am hainutele ei de cand era mica.Acelea sunt cumparate si ii vin si catelului acesta. tongue

| DellyaMaria a răspuns:

Mai bine îi cumperi de la pet shop.Eu i am luat cățelului meu o hăinuță de calitate și ieftină