| alexandra1993 a întrebat:

Bună seara,
Îmi doresc mult să adopt un căţel, din rasa golden retriever sau labrador retriever(fără pedigree, microcip, dresaj, pasaport etc), exclus încrucişări cu altă rasă, care să aibă maxim 3-4 luni(pentru a se obişnui cu noii lui stăpâni).Vă asigur că îi voi oferi condiţii optime de trai, precum şi vaccinuri şi tot ce are nevoie.

Dacă aveţi astfel de căţeluşi şi doriţi să îi daţi spre adopţie, sau în cazul în care cunoaşteţi pe cineva care are, vă rog să mă contactaţi!

Rog seriozitate
şi mulţumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Metin2intrebari2 a răspuns:

Nu prea gasesti ROMANI SUNT CHELI +ei cand vad un caine dau cu picioru in el in loc sai dea o buc de caine si li-frica si si normal ca cainele se crede mai dur si ai ataca nu sunt blanzi si cand incearca sa faca cv gen sal mangaie sar brusc ba maimutele nu stiu ca trebuie sa fie blanzi cu el.imfine doar am vrut sa vorbesc nu am asftfel de caine

| Metin2intrebari2 a răspuns (pentru Metin2intrebari2):

( adica in Romania nu prea sunt oameni cu asa caini frumosi )