| anonim_4396 a întrebat:

Stiti foarte bine ca urmeaza ziua indragostitilor, iar eu inca am o dilema in legatura cu cadoul pentru prietena mea.Isi doreste nespus de mult un caine(rott,pit sau amstaff). Problema mea este ca, mama ei nu e de acord sub nicio forma.Degeaba ii spune ca o sa aiba grija de el.A crescut si la invatatura, dar tot degeaba.Nici nu vrea sa auda de un caine in casa.As face orice ca ea sa fie fericita si sunt constiient ca singura ei dorinta e un caine.Ce sa ii spuna mamei ei? L-as tine la mine, dar eu deja am un rottwieller.Macar daca loucia cu tatal ei,dar sunt divortati, el locuieste la curte si are deja un lup.Va rog mult,ajutati-ma,as face orice sa o vad fericita! Am incercat sa imi vand si cainele meu,dar nu prea am sanse sa ii gasesc un stapan, pentru ca are deja 6 ani si e agresiv.Multumesc anticipat pentru raspunsuri.

4 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Sa mai amane pana e de acord mama ei.

| UnNumeOarecare234213 a răspuns (pentru viotedy):

I l-am promis de 14 sad Si ea tot incearca sa o convinga pe mama ei de aproape un an

| Darius_Ionescu_1993 a răspuns:

Scoate-o la Mall de fiecare data cand isi aminteste de caine!

| Voicu_Teodora_1988 a răspuns:

Ai putea vinde cainele tau mai ieftin. Daca nu merge poti tine cainele pe care vrei sa il cumperi la tine deoarece caini se pot si intelege. I-ati putea arata mamei ca fata poate avea grija de un caine ingrijindu-l pe al tau sau i-ati putea arata cat de trista este fata fara unul.