| Arome a întrebat:

Buna, stiti unde se pot castra cainii gratuit (in Iasi), sau cabinete care au preturi rezonabile?

3 răspunsuri:
| GabyT10 a răspuns:

Https://www.facebook.com/......644390659/ -aici se fac castrari gratuite.Se mai fac castrari gratuite la Targu Frumos-detalii si programari la numarul -0744396000

| DeyCj a răspuns:

Trebuie sa fie asociații ce fac treaba asta gratuit.Nu e nevoie de cabinet veterinar, că sunt fundații ce se ocupă cu sterilizarea animalelor.

| GabyT10 a răspuns (pentru GabyT10):

Cel mai sigur este campania de la Targu Frumos, poti suna pentru detalii.Vad ca la cabinetul IzaVet, au refuzat cainii, au acceptat doar pisicile, in schimb au preturi bune la castrari (daca accesezi link-ul vei vedea ca au lista cu preturi).