| EuElyEla99 a întrebat:

sunt foarte suparata deoarece cateii mei s-au batut dimineaa(am una mica a mea si una mare a bunicilor). Acum cea mica este foarte speriata si foarte agitata. dupa ce s-au batut a sangerat oarte foarte putin adica cred ca oar o picatura max doua. i-am dat cu putina crema de galbenele. credeti ca are ceva? vreau raspuns urgent si vreau sa imi ziceti si ce sa ii mai fac. vreau raspuns cat se poate de repede. funda pentru cel mai rapid si folositor rasp.

Răspuns Câştigător
| comansorin a răspuns:

Da poti sa-i dai i se va grabi procesul de reparare sa zic asa a ranii stai linistita si lasa-le sa doarma in camere complet diferite nici macar sa nu se auda una pe alta!

4 răspunsuri:
| comansorin a răspuns:

Daca a muscat-o de picior si era turbata atunci o sa turbeze si ea daca nu nu o sa i se intample nimic o sa-i treaca socul dar nu le mai tine aproape mai ales daca sunt rase diferite si de acelasi sex o sa se vindece singura rana cum t-i se vindeca si tie cand esti zgariata. timpul le rezolva pe toate!

| EuElyEla99 explică (pentru comansorin):

Amandoua au vaccinulfacut deci nu era nici una turbata. acum vvad ca s-a mai linistit foarte foarte putin. dar este bine sa ii dau cu putina crema de galbenele?

| NoChanceForUs a răspuns:

La dracu, cățeii tăi se vor transforma în zombie!

| hotterinsummer a răspuns (pentru NoChanceForUs):

Wow ce raspuns "folositor"!