| MadyMadutza a întrebat:

Buna TPU am un motan albastru de rusia de 1 an si ceva. Nu i.am facut pana acum deparazitarea interna deoarece nu prezinta niciun semn ca ar ave viermi intestinali, dar i.am cumparat de la farmacia veterinara pastilute Cestal Cat flavour. Are ceva daca i administrez eu pastila? Si sunt bune aceste pastile, nu le face rau?

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

Pisicutele au sapte vieti. Sa nu.ti faci probleme. Da...sunt bune, le poti administra si tu!

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa i ti traiască motănelul, dul la veterinar, trebuie sa i se faca toate vaccinurile in special daca pisoiul este de rasă, o zi frumoasă, de unde esti?

| MadyMadutza explică (pentru CristiDinBucuresti):

Iasi