| Deeutza66 a întrebat:

Ce rasa credeti ca e?
http://i45.tinypic.com/2wns6dg.jpg

Răspuns Câştigător
| bubbiubbi a răspuns:

Este super dragalas si sa ai mare grija de el/ea! Eu cred ca este o incrucisare din Pechinez si Teckel(dupa boticul lung) oricum nu creste mare, este de talie mica. este foarteeee adorabil. Cel mai bine ar fi sa il duci la veterinar si el stie cel mai binehappy te sfatuiesc sa ii faci si carnet de sanatate si toate vaccinurile pentru a avea o viata lunga si fericita! este un puiut nu? asa pare

4 răspunsuri:
| alex8840 a răspuns:

E corcitura.

| smile1489 a răspuns:

Ce dragut e! Insa cred ca este corcitura.

| Deeutza66 explică (pentru bubbiubbi):

Da..vaccinurile sunt la zi :*, si are si carnet de sanatatebig grin.
El are 4 luni!
Si la inceput de cand l-am luat, la 1 luna veterinarul mi-a zis ca e bichon... dar o data cu trecerea timpului s-a schimbat.big grin

| Deeutza66 explică (pentru bubbiubbi):

Are vaccinurile la zi. LA inceput semana a bichon si veterinarul a spus la e bichonbig grin. dar s-a schimbat acum.
Oricum il ador indeferent de ce rasa e