| AliMarino a întrebat:

Buna tpu.Eu si niste prietene ne-am gandit sa ne facem o trupa de dans (hip-hop)...Doar ca problema e ca nu ma prea pricep. Aveti niste sfaturi cum sa dansez mai bine?

Răspuns Câştigător
| AlexDu a răspuns:

Uitati-va la videoclipuri de Youtube, te invata pas cu pas cum sa dansezi. Va fi greu la inceput, dar dupa va veti face singure miscarile.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anvatati de la Mc HAMMER, e pe google.

| MskDesign a răspuns:

Dansul este o vocatie, pe care unii dintre noi o au si altii nu.De ce vreti sa faceti ceva la care nu va pricepeti?

| smartydsay a răspuns:

Exerseaza,munceste din greu si incearca sa inveti miscari de pe youtube si poate sa te duci la lectii de dans.Succes!

| AliMarino explică (pentru MskDesign):

Ele se pricep dar eu nu prea.