| oanaoana63 a întrebat:

Multora poate le lipsesc desenele copilariei si acum am gasit o cale sa le readucem inapoi.Cum?

Semnati petitia urmatoate ca sa strangem cat mai multe si ca de craciun sa ne bucuram de fox kids!

http://www.petitiionline.com/petitie/vrem-inapoi-desenel e-copilariei/23/75215940ecf6afcb2a7e465c50563a91

Răspuns Câştigător
| LoveDee03 a răspuns:

Imi este dor de acele desene uite o lista, din cele vechi care erau si pe minimax chiar, de cele care imi este dor:1.Marcelino; ce-i cu Andy?; Spies
2.Copii de la 402; Yin Yang Yo; Capitanul Flamingo; Denis pericol public
3.Rataxes Babar; Colegul meu de clasa e o maimuta; Familia Adams
4. Familia Gigant; Familia Flinstone; Familia Tofu; Fantoma Casper
5. Enigmele din Providence; K9; Iggy Arbuckle; Galactik Football
6.Clanul nebunaticilor de alaturi; Krypto cainele erou; Laboratorul lui Dexter
7. Loopdido; Micul meu ponei, O lume disparuta, Oban cursele stelare
8.Zambetul lui Sharen; Pokemon; Clifford marele caine rosu;
9.Curaj cainele fricos; Willy Fog; Pat si Stan; Power Rangers;
10.Prietenii din padure; Pucca; Spiderman; Tabara lui Lazlo; Team Galaxy
11.Trambitel si Murdarici; Tutenstein; Ultima barfa; Ursuletul Benjamin
12.Viata cu Louie; W.I.T.C.H; Sisi; Oliver Twist, tie care iti lipsesc?

5 răspunsuri:
| Zozolika a răspuns:

Erau super tari si Marcelino era super si copii de la 402 big grin

| LoveDee03 a răspuns (pentru Zozolika):

Da corect Marcelino,cel care vorbea cu animalele nu? era si un desen care imi placea mult cu un caine, un porc si un iepure, chiar nu mai stiu cum se numea

| zeitacriss22 a răspuns:

Mie imi placea Sisi.

| Zozolika a răspuns (pentru LoveDee03):

Doamne deci erau super da stiu si eu desenul cu

| oanaoana63 explică:

Bogdan Alexandru
Petitia care am initiat-o acum ceva timp a obtinut obiectivul de 10000 de semnaturi, iar Disney Channel Romania a raspuns emailului trimis de mine cu un raspuns afirmativ(rezumat in propozitia "Am luat la cunostinta initiativa ta si am inaintat scrisoarea persoanelor responsabile din cadrul companiei The Walt Disney."). FELICITARI CELOR CARE AU SEMNAT! AVEM O SANSA smug