| LoveA911 a întrebat:

Pisicutei mele de doare 2 luni i-a aparut o "umflatura" in zona burtei. Acum cand am controlat-o iar am vazut ca i s-a mutat mai sus. Mi-ati putea spune ce este, sau ce ar putea fi?
Dau funda + vot

Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

Du-o la un medic, e posibil sa aiba hernie

3 răspunsuri:
| simiy a răspuns:

Poate va fi mamicahappy Daca nu e atunci inseamna ca e bolnava si trebuie sa o duci neaparat la medica daca vrei sa o mai ai. Nu e normal ca sa i se umfle burta numai daca mananca prea mult sau are pui

| LoveA911 explică (pentru simiy):

Pui nu are cum sa aiba la 2 luni laughing

| simiy a răspuns (pentru LoveA911):

Ai dreptate nu am fost atenta cand am citit, dar tot nu e normal sa aiba umflatura la burta