| DragosGL a întrebat:

am si eu o catea de rasa pichineza in varsta de 8 ani, acum o zi s-a cuplat cu un caine in ciudat eforturilor mele de a nu se intampla asta cateaua nefiind sterilizata, ea a stat vreo 5 secunde in contact cu un maidanez, ce sanse sunt sa prinda pui?
I

Răspuns Câştigător
| BogdanS a răspuns:

Nu stiu cat de minime.Este ca si la om. Daca a apucat sa... sti tu ce deja te vei trezi cu catelusi.Dar 5 secunde cred ca vine sanse de vreo 5%. Cred. Putin timp dar chestia este ca tu n stii daca a apucat sa...

4 răspunsuri:
| BogdanS a răspuns:

Minime,dar sunt.

| DragosGL explică (pentru BogdanS):

Cat de minime?
Cat erau cuplati m-am chinuit sa ii ''dezleg'' si cam greu am reusit asta :-s.

| DragosGL explică (pentru BogdanS):

Ok mersi ai funda happy

| BogdanS a răspuns (pentru DragosGL):

Mersi mult!