| anonim_4396 a întrebat:

Doamnelor, domnisoarelor, va plac dulciurile de casa?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Normal... Checul cu ciocolata, friganele, deci orice este facut de mama.

15 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Clar

| anamariarot a răspuns:

Mie îmi plac, chiar mai mult decât cele din comerț.

| PăvălucăIustina a răspuns:

Normal

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mie i mi plac domnisoarelelaughing

| CdeMetal a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Eu credeam ca-ți plac pantofii cu toc.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru CdeMetal):

Ce gluma bună, nu?

| CdeMetal a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Cea mai bună.

| Violleta2022 a răspuns:

Dupa 2 tavi cu amandine facute in casa, nu pot decat sa ma ling pe buze si sa spun: ador prajiturile facute in casa!

Răspuns utilizator avertizat
| 333333333 a răspuns:

Multumesc pentru raspuns utilizatorilor seriosi si gospodari. Cei neseriosi dau peste mine oriunde. Vad ca si aici.

| 333333333 a răspuns (pentru Violleta2022):

Hristos a Inviat. Multumesc pentru raspuns, sunteti foarte bine documentata. Eu am mancat negrese de casa, era sa nu ma opresc. Nu te supara, am un blog, cu diferite teme, ai avea un pic de timp liber sa-l vizitezi si sa lasi un comentariu. Sunt la inceput.

| tehno125482 a răspuns:

Da!

| 333333333 a răspuns (pentru anamariarot):

Hristos a Inviat, cum ati petrecut sarbatorile. Am un blog interesant daca las adresa, poti sa-l vizitezi si sa lasi un comment. Multumesc anticipat.

| anamariarot a răspuns (pentru 333333333):

Sigur, lasă-mi adresa.

| 333333333 a răspuns (pentru anamariarot):

Multumesc pentru raspuns. Adresa este urmatoarea https://afgrtgtrfhfrhbgfhgfhgg.wordpress.com/. Accesati primul titlu - SITE TITLE.