| Miranda27 a întrebat:

Cam cati iepurasi poate fata o iepuroaica de 11 luni, la a doua fatare? Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| InnocentSίn a răspuns:

In jur de 8-12 iepurasi, chiar. :p

6 răspunsuri:
| ReusxD a răspuns:

Poate sa fete 7-8 iepurasihappy am si eu o iepuroaica si mi-A fatat atat. Funda?

| Miranda27 explică:

Multumesc pentru raspunsuri, o sa va anunt cati pui a fatat happy dupa ce ies de sub puful pe care s-i l-a smuls iepurita. Dar eu m-am uitat la puf si nu se misca o mare parte din acesta, poate totusi a fatat mai putini...

| CălinPL a răspuns:

Nui adevarat poate fata vreo 4-5-6

| Miranda27 explică:

A fatat noua iepurasi! happy Nu-mi vine sa cred, ce multi, am crezut ca vor fi doar trei... happy

| InnocentSίn a răspuns (pentru Miranda27):

Felicitari! App. multumesc pentru fundita! kiss

| ToscanoEnzo a răspuns:

Buna, iepuroaica noastra de 1 an, la prima fatare a avut 12.pacat ca 6 I-am gasit morti in decurs de 5 zile.