| DeathTheKid a întrebat:

Cand trece sezonul puricilor si capuselor?

7 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Cand vine frigul. Atunci vor murii. Si fi fericit in iarna asta! Ca la vara iaras vor venii mancarimile cu tot cu puricilaughinglaughing aaaa sfat util: ia niste insecticid si da prin casa si scapilaughing serios eu asa am scapat da nu mai stiu cum se numea cu ce am dat, da nu era asa toxic da omoara puriciihappy PAPA! si sa plece mancarimile tale sau ale cainelui tau happy

| gabygi a răspuns:

Cauta sa scapi sa nu mai ai probleme cu capusele sunt foarte periculoase consulta un medic sfatu meu am avut probleme si stiu prin ce am trecut cat despre purici aspiratotu pe covor apoi o spalare (daca se poate la spalatorie ) si in casa un insecticid si cauta de unde vin ei animale sau un mediu mai murdar

| DeathTheKid explică:

Pe mine ma intereseaza pentru caine ca sa stiu sa nu ii mai pun frontlinelaughing)

| romichete a răspuns:

Poate este vreun BTS.ai vazut u personal capushile si purecii? unde ai mancarimi?

| DeathTheKid explică:

Bai oameni nu am mancarimi ce nu intelegetilaughingvreau sa stiu cand sa nu ii mai pun frontline(antideparazitar)catelului meulaughing

| Sadd a răspuns:

Cand a inceput?!laughing

greece12
| greece12 a răspuns (pentru DeathTheKid):

Eu pun in fiecare luna,indiferent de timp, mi-e frica sa nu pateasca ceva, mediul in care traiesc e foarte propice pentru asa ceva!