| Ramona000 a întrebat:

Care e preferatul tau animal?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Maidanezii. Nu stiu de ce, dar ii iubesc pe toți pentru ca sunt necajiti si n-au cunoscut niciodata dragostea cuiva, nu stiu ce inseamna o mângaiere, un culcus cald in ierni geroase, o mancare buna si un lapte cald. Ei cunosc doar oameni care-i gonesc, îi hăituiesc, pietre aruncate dupa ei, cuvinte urate, coji de paine uscate la ghenele de gunoi, si locuri reci pe ciment, unde-si odihnesc oasele sa doarma.Si da, iubesc maidanezii.Nu-mie rusine sa o spun. Privirea lor vorbeste, privirea lor mă doare...

14 răspunsuri:
| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Pisicile si caini.

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

◕ Toate.

| Lilia2621 a răspuns:

Catelusul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lupul cenusiu.

| singuraticul21 a răspuns:

Cainele in special Caucazianu mioritic

| rody5 a răspuns:

Iepurii de campbig grin

| 4lyn4 a răspuns:

Cainele! :X ( intrebarea corecta era: Care este animalul tau preferat? happy ) wellcome

| DeejayAndr3y a răspuns:

Porumbelul-domestic
Tigrul-salbatic

| Siracuzia a răspuns:

Imi plac toate animalele, dar in special pisicutele.

| zahre a răspuns:

pisicile.

| NormalMan a răspuns:

Sincer... am un Caine. Schnautzer Urias... o ador cand o vad ca e bucuroasa

| Ramona000 explică (pentru DeejayAndr3y):

Tigrul?

| ChrisstinaXdddddddd a răspuns:

Toate. happy
dar adorr porcusorii de guineea, atunci cand se urca p mine, cand se urca cu piciorusele pe gratiile custii cand intru in camera. e asa de sweet :X