| Danyk777 a întrebat:

Care este cea mai "dracoasa, rea, intepata" zodie?!
Eu stiu ca Capricornii Varsatorii Scorpionii... si berbecii si balantele..cred! straight face Astept Raspunsuri! happy

7 răspunsuri:
| BlondicaTha a răspuns:

Balantele nu sunt dracoase cel mai dracos estte racul si scorpioni.

| moilolyta09 a răspuns:

Eu sunt capricorn laughing
Capricorniilor le place sa domine, sa faca pe sefii.
Varsatorii nu prea ii vad ca fiind rai. happy
Scorpionii sunt rai de gura.
Berbecii sunt orgoliosi si intepati, avand cele mai mari coarne impung laughing
Iar balantele au mai multe fete.

| karsivan a răspuns:

Celor mai multi scorpioni le place sa faca rau asa fara motiv asa ca pe ei ii consider cea mai rea zodie.

| KinderBeeeib a răspuns:

Eu una sunt scorpion laughing Nu ma laud dar si eu am auzit de Fecioara Scorpion Rac si Balanta ca-s draci.

| Danyk777 explică (pentru KinderBeeeib):

Racul si fecioara? doamne! -_-!

| KinderBeeeib a răspuns (pentru Danyk777):

Imi pare rau ca poate te aflii in una din zodii sau ceva gen dar asa am auzit am mentionat.Nu stiu daca e 100% adevarat.

| Danyk777 explică (pentru KinderBeeeib):

Nu, nu ma aflu nici in rac nici in fecioara!winking!