| parishiltonbia a întrebat:

Care sunt cele mai adorabile rase de animale? Am chef sa vad niste catei, pisici, ponei, pesti dupa care sa ma topesc.

Răspuns Câştigător
25 răspunsuri:
| Radicalistul a răspuns:

Peste auriu, pudel...

| OtiliaP a răspuns:

Pudell, pittbull, taxa...

| negru30 a răspuns:

Vezi sa nu dai peste o sirena - ha ha ha

| Λndrei a răspuns:

Pai la categoria pesti ar fi astia: http://tropicalfishandaquariums.com/DwarfCichlids/RamGermanBlue.asp
Caini,(aici te las sa alegi tu, mie imi place Bichon Frise): http://www.pozecaini.com/fotografii-exceptionale-cu-caini/
Pisici: http://www.animalutul.ro/upload/3/article/21/1_original.jpg
Sper sa-ti placa! :D

| Λndrei a răspuns (pentru negru30):

De ce? Musca?

| negru30 a răspuns (pentru Λndrei):

Nu musca dar sa nu-ti dea na na cu coada - ha ha ha

| Λndrei a răspuns (pentru negru30):

Pai las' ca daca imi da na na cu coada ii dau si eu na na cu "coada" laughing

| Khnum a răspuns (pentru ioana1600):

E chihuahua.big grin

| negru30 a răspuns (pentru Λndrei):

Ha ha ha - dar nu uita de dimensiune - coada ei este mai mare

| AndiNyctophilia a răspuns:

Gunoi de om, te crezi amuzant dar esti de toata sila.

| ombladon a răspuns (pentru AndiNyctophilia):

Gunoi de om, este ala care sta in fata monitorului tau!

| AndiNyctophilia a răspuns (pentru ombladon):

Probabil ca te referi la tine da' habar n-ai sa te exprimi.

| ombladon a răspuns (pentru AndiNyctophilia):

Ma refeream la m/\-ta, acum poate intelegi

| AndiNyctophilia a răspuns (pentru ombladon):

Mai intai invata niste gramatica si poate apoi o sa te inteleg.

| ombladon a răspuns (pentru AndiNyctophilia):

Ce nu intelegi de aici "Gunoi de om, este ala care sta in fata monitorului tau!"?

| ioana1600 a răspuns (pentru Khnum):

Da... stiu dar nu stiu care chihuahua.ca din cate stiu sunt mai multe felurisad

| Khnum a răspuns (pentru ioana1600):

Cel cu par scurt.

| Λndrei a răspuns (pentru negru30):

Asa au zis toate pana le-am convins laughing)
Hai ca glumesc gata big grin

| negru30 a răspuns (pentru Λndrei):

Tin la gluma - ha ha ha - daca le aduni pe toate iti ies o femeie intreaga - ha ha ha

| AndiNyctophilia a răspuns (pentru ombladon):

Nu inteleg cum poate cineva sa fie asa o javra ca tine, asta nu inteleg si n-o sa inteleg niciodata.

| ombladon a răspuns (pentru AndiNyctophilia):

Javra-i mama ta

| AndiNyctophilia a răspuns (pentru ombladon):

Nu consuma mizerii de acelea si nici macar n-o cunosti, deci singura javra de aici esti tu si cei retarzi ca tine.

| ombladon a răspuns (pentru AndiNyctophilia):

Wa hai sictir si nu ma mai plictisi ca am treaba!

| AndiNyctophilia a răspuns (pentru ombladon):

Tu esti cel care raspunde primul, eu oricum te-as lasa sa putrezesti in gunoaie ca doar atata stii si tu, si n-ai decat sa raspunzi ca-ti dau si ignore, nu-mi bat capul cu jigodii proaste.