| EllitaBellita a întrebat:

Ce animal aveti? Cum il cheama? Eu am acum un perus pe nume Gold pentru ca e auriu o:-)...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

V-am povestit vreodata de POCI? nu? pai poci este unul dintre adorabilii mei catei, poci -de la POCITURA! sau de GALEATA? nici de galeata nu v-am povestit? era una dintre pisicile mele, a trecut biata in nefiinta, dar stati linistiti ca eu mai fac din cand in cand cate 4 pisici, acu am 3, aveam eu mai multe dar Max! alt catel adoorabiillll, le cam mananca la micul dejun.max si poci sunt prieteni, de curte si de os.max-cu invaliditate de gradul shpe, calcat brutal de doua masini in 5 minute.noroc ca practica am facut numai in tinerete(stiu unii de ce), asa ca l-am dus la veterinarul cel mai scump, nu de alta, dar sa scape bierul catel din incurcatura.

47 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Hamster - Gigelush

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu am o papagalita pe nume Cocuta si 2 catei. O fata si un baiat.happyPe baiat il cheama Toto si pe fata o cheama Linda.happy

| Farcas a răspuns:

Am un hamster.Nu i-am pus nume, deoarece este fetita si chiar nu stiu ce nume i-as putea punestraight face Insa, cateodata ii mai zic Alexandra, ca so enervez pe sora mea mai mica, care are 5 anilaughing)))))

| andreea89 a răspuns:

Eu am un catel(bichon maltez) bobby il cheamatongue

Shin
| Shin a răspuns:

Doua tarantule, "Mishu" si "sinku no kosai" (stiu, ii trebuie o prescurtare tongue )
Shin.

Janina
| Janina a răspuns:

Am un pisoi - Balu
un porcusor de Guineea - Ţuţulică
4 câini - Lesi, Pufi, şi 2 mici nebotezaţi
tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In momentul de fata am niste tzintzari pe care-i lipesc de pereti cu papucu ca s-a terminat zeama din borcanelu ala din priza. Ai dracu cu melcii lor de tzintzari rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Timea spune-i sobolanu, ca oricum face parte din aceeasi familie, rozatoare, asa ca n-o sa se shucareasca laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci eu am lipit deja 14 tzintzari de pereti pina acum. Nu stiu de unde dracu ies atitia, da cred ca astia au fost. Plus unu care, stiti voi cum zboara astia, cu picioarele dinapoi lasate in jos si putin flexate din genunchi, sau ce-or avea ei, cred ca tot genunchi se numesc. Ei bine, cind trecea idiotu prin fata mea, cu picioarele lui atirnate, sa-mi krape vecinu de la parter daca va mint, hatz, l-am pris de picioare rolling on the floor Biz biz si l-am killarit dracu sa-l ia. Pai ce l-am pus eu sa vina sa ma piste, ce eu l-am piscat pe el? rolling on the floor

| Farcas a răspuns:

laughing) Mersi, bro de ideelaughing un prieten de`a meu mi-a mai spus sa-i zic soricarlaughing Dar mai bine ii zic Alexandra, cum o cheama pe soramea, sa`o enervezdevil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Timea soricar nu mergea oricum ca ala-i din specia cania, da mai bine nu-i mai zici in nici un fel, il infigi in teapa si-l frigi ca-i comestibil si sigur gasesti ketchup si o bere prin frigider rolling on the floor

| Farcas a răspuns:

@Bro Asa zici tu?laughing Mie nu-mi place carnea de iepure, dapai de soarec:-& Ce sa fac cu el saracu? Las ca il prepar dimineata pane, in loc de paine cu ou.merge cu un ceailaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Timea-lasa ma, ca este dietetic si mai este plin si de proteine, dupa aia ne vaitam ca nu stim de ce ne-am ingrasat.

| Farcas a răspuns:

Vailaughing ce tari sunteti, jur:X Ador site-u asta:X si voi sunteti toti ultra mega k-lumea:*:*:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Timea da nu-i nici iepure, nici soarece. E doar frate cu aia 2. Si e gsutos. Da' ce-ai, fara ceai, merge doar cu bere laughing

| Farcas a răspuns:

Bere eu nu beaubig grin Il servesc atunci cu apa, aluneca mai bine pe gatlaughing ca si asa nu vreau sa simt ce gust are:-&

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bro-gusturile nu se discuta, vrea fata cu ceai, cu ceai las-o sa-l serveasca, poate berea ii schimba gustul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai vazut, stiam eu ca bro nu are dreptate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu Zazu lasa ca-i dau eu altceva. Timea iti dau whisky, sa vezi ce merge cu ala. Si te faci si prastie de la primul pahar, sigur n-o sa-i mai simti gustul rolling on the floor

| Farcas a răspuns:

Whisky beauwhistling Da, asa-ilaughingDe data asta are dreptate, Bro. De la un pahar mis caputlaughing apoi numa hamsterii pane as mancalaughing yack:-&laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Timea iti dau cite putin, prima data juma de pahar, ca sa nu te faci pulbere din prima ca adormi si nu mai are cine sa devoreze hamsteru' laughing Si dupa ce-l dai gata si dai oasele la catel, vine si cealalta juma de pahar, sa te faci trotil rolling on the floor

| Farcas a răspuns:

Nam catelsad Dapai ce oase are asta? Ca ii hamster pitic.si caca lui ii cat un punct negrurolling on the floor Asa ca mai bine da-mi whisky acum, cat mai mult.si hamsteru il prepar la cina. Fac o cina romantica in 2.si te chem laughing Doar noi 2laughing))Accepti?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vin timea si nu te-ngrijora ca-i ala mic, il dai gata dintr-o singura inghititura. Nu-ti ajunge nici p-o masea laughing Pe urma whisky pina pic eu sub masa ca tu o sa sforai inainte sa-ti termini primul pahar rolling on the floor

| Farcas a răspuns:

Atunci ti-l dau tie ca vad ca tot insisti ca ii bun.Eu raman la whisky.Saracu meu hamster daca ar sti ce il asteaptasad Si pe mine ce ma asteapta, daca vrei sa ma imbetzi pana pic latalaughing)

| Criiss16 a răspuns:

Eu am un porcusor de guineahappy. Il cheama Pinky.hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu Timea nu vreau sa abuzez de ospitaliatatea ta, hamsterul ti-l las tie, avind in vedere ca-i mic si nu ne ajunge amindurora. Iar eu ma rezum la cina pe care mi-ai promis-o si pe care o voi savura singur, ca tu vei fi trotilata si deja o sa faci nani confortabil in fotoliu laughing Singura conditie sa nu sforai prea tare, ca o sa-mi bruiezi muzica ambientala si te culc pe balcon pe urma sa te piste tzintzarii rolling on the floor

| Farcas a răspuns:

Bro, poti sa-mi zici Timi daca vreibig grin Asa imi zic toti prieteni mei.Deci sa iti raspund.Asa.hamsteru mi-l lasi pana la urma. dimineata mananc deci paine cu oualaughingrolling on the floor Apoi la cina gatesc eu ceva special, si mai bine nu ne imbatam din whisky, mai bine bem o sampanie ca ii mai buna.si nu ma culca pe balconsad Is alergica la tzatari, tusesc daca ma musca unu, vreo 2 orelaughing), pe bune.Deci mai vreau sati zic.ca esti super amuzant, si foarte k`lumeablushing big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Shampanie Timi? Iak, asta-i ceai cu apa, daca vrei iti las toata sticla tie si eu ma ocup de sticla mea de whisky. Si ok, nu te las prada tintarilor, ca oricum daca bei ceaiu' ala de-i zici tu shampanie, nu ajungi sa mai sforai. Sau sa nu-mi zici ca te imbeti si din asta, ca ride si hamsteru ala de tine pe urma rolling on the floor Si ouale pe care le faci dimineata eu le vreau ochiuri cu galbenusu moale si merg pe mina ta la prinz. Sper sa fie ceva bun ca altfel te pap pe tine devil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Timea spune-i Bonnye :p.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Eu am un catelus pe nume Norocel.