| EllitaBellita a întrebat:

Ce animal aveti? Cum il cheama? Eu am acum un perus pe nume Gold pentru ca e auriu o:-)...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

V-am povestit vreodata de POCI? nu? pai poci este unul dintre adorabilii mei catei, poci -de la POCITURA! sau de GALEATA? nici de galeata nu v-am povestit? era una dintre pisicile mele, a trecut biata in nefiinta, dar stati linistiti ca eu mai fac din cand in cand cate 4 pisici, acu am 3, aveam eu mai multe dar Max! alt catel adoorabiillll, le cam mananca la micul dejun.max si poci sunt prieteni, de curte si de os.max-cu invaliditate de gradul shpe, calcat brutal de doua masini in 5 minute.noroc ca practica am facut numai in tinerete(stiu unii de ce), asa ca l-am dus la veterinarul cel mai scump, nu de alta, dar sa scape bierul catel din incurcatura.

47 răspunsuri:
| machupicchu a răspuns:

Un pisic Grisha... o corcitura de tigrat siberian cu o albastra de rusia. In ziua cand s-a nascut, stapanii au renuntat la el pentru ca era singurul cu aspect de corcitura(ceilalti semanau perfect cu mama), in sensul ca este tigrat ca tatal si albastru ca mama la nuante... L-am crescut cu seringa. are aproape un an si deja are 4 kg si 650 gr...
O pisicuta cu numala de Pitic, pe care am luat-o aproape moarta de pe strada, unde un individ a lovit-o direct in cap cu o sticla de 2, 5 l plina cu cola. Era atat de mica incat o puteai tine intr-o palma. Am dus-o la medic(duminica), si-a revenit in cca 7-8 ore, dar:
- I-au ramas ochii injectati pentru toata viata;
- a ramas mica de statura;
- de judecat, judeca si are un caracter cu personalitate f. puternica, astfel ca iti pui intrebarea : cat de desteapta ar fi fost daca nu ar fi suferit acea lovitura... Si cam atat...

| just.for.you a răspuns:

Caine o cheama rita si o am de 10 ani e tare!

| ICanLoveYou a răspuns:

Un pisoi pe nume Oscartongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un catel ciobanesc german de 4 luni Blacky happy

| lia a răspuns:

Eu am avut un hamsterhee hee
Atentie, a nu se confunda cu HARCIOGUL! rolling on the floor
Si il chema Remus love struck pentru ca, semana cu un baiat de la scoala de la mine care avea acest nume. Intr-o dimineata, se ascunsese sub covorul din sufragerie si, nu l-am vazut. Nu a scos nici un sunet! Cand l-am gasit, era atat de frumos, statea pentru prima data atat de cuminte love struck laughing

| alma a răspuns:

Eu am un pisicut foarte frumos si jucaus, il cheama TOM

| Andreea_8014 a răspuns:

Motan-Ochi Albastri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un perus- Coco
Si un catel-Pufy

| Roxata a răspuns:

Well...3 catei(Nero, Azorel, Perti) + 2 pisOi(Misha & Miţu). Stau la ţară.deci imi permit.`:p

| xu a răspuns:

Doi caini, pichinez-Lucky si un ciobanesc german-Ajax

| zeDruit a răspuns:

Un ciobanesc german pe nume Leo (Leonardo). Ii deja batran dar inca ii mai place sa fuga dupa mingea lui albastra.

Răspuns utilizator avertizat
| Stefff a răspuns:

Eu am o pisica(Felix) si 2 catzei(Blanusu`big grin si Tita).

| andreea8888 a răspuns:

4 caini

Clara-Cavalier King
Blacky-copoi ardelenesc
Max-Mops
Cherry-Mops

o pisicuta metisa-Mita
si as mai avea o sora...laughing
happy

| Jonsdottir a răspuns:

Pisicuta-tigrut :X

| adyth a răspuns:

Eu am doi caini -> o catzelusa rottweiler pe nume Rona si un catel Husky pe nume Max, si mai am un motan portocaliu... tigrat. Il cheama Mata laughing (n'am avut nici o idee, ce vreti tongue ) insa in buletin scrie Garfield rolling on the floor))))))))))))
oricum. Rona e foarte jucausa si lipicioasa in timp ce Max e foarte rece si posesiv... a da si foarte atent si curat. Motanul e excesiv de puturos big grin
pana acum 2 luni am avut si un broscoi tzestos pe nume Mikey(sunt mare fan Tzestoasele Ninja tongue ) dar a murit sad n-a iesit din hibernat desi am incercat sa'l ajut).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un papagal pe nume Paco si are 3 ani.Il mai alint Pacolinu sau Pacutu. Este un scump.