| EllitaBellita a întrebat:

Ce animal aveti? Cum il cheama? Eu am acum un perus pe nume Gold pentru ca e auriu o:-)...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

V-am povestit vreodata de POCI? nu? pai poci este unul dintre adorabilii mei catei, poci -de la POCITURA! sau de GALEATA? nici de galeata nu v-am povestit? era una dintre pisicile mele, a trecut biata in nefiinta, dar stati linistiti ca eu mai fac din cand in cand cate 4 pisici, acu am 3, aveam eu mai multe dar Max! alt catel adoorabiillll, le cam mananca la micul dejun.max si poci sunt prieteni, de curte si de os.max-cu invaliditate de gradul shpe, calcat brutal de doua masini in 5 minute.noroc ca practica am facut numai in tinerete(stiu unii de ce), asa ca l-am dus la veterinarul cel mai scump, nu de alta, dar sa scape bierul catel din incurcatura.

48 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Timea soricar nu mergea oricum ca ala-i din specia cania, da mai bine nu-i mai zici in nici un fel, il infigi in teapa si-l frigi ca-i comestibil si sigur gasesti ketchup si o bere prin frigider rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Timea-lasa ma, ca este dietetic si mai este plin si de proteine, dupa aia ne vaitam ca nu stim de ce ne-am ingrasat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Timea da nu-i nici iepure, nici soarece. E doar frate cu aia 2. Si e gsutos. Da' ce-ai, fara ceai, merge doar cu bere laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bro-gusturile nu se discuta, vrea fata cu ceai, cu ceai las-o sa-l serveasca, poate berea ii schimba gustul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai vazut, stiam eu ca bro nu are dreptate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu Zazu lasa ca-i dau eu altceva. Timea iti dau whisky, sa vezi ce merge cu ala. Si te faci si prastie de la primul pahar, sigur n-o sa-i mai simti gustul rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Timea iti dau cite putin, prima data juma de pahar, ca sa nu te faci pulbere din prima ca adormi si nu mai are cine sa devoreze hamsteru' laughing Si dupa ce-l dai gata si dai oasele la catel, vine si cealalta juma de pahar, sa te faci trotil rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vin timea si nu te-ngrijora ca-i ala mic, il dai gata dintr-o singura inghititura. Nu-ti ajunge nici p-o masea laughing Pe urma whisky pina pic eu sub masa ca tu o sa sforai inainte sa-ti termini primul pahar rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu Timea nu vreau sa abuzez de ospitaliatatea ta, hamsterul ti-l las tie, avind in vedere ca-i mic si nu ne ajunge amindurora. Iar eu ma rezum la cina pe care mi-ai promis-o si pe care o voi savura singur, ca tu vei fi trotilata si deja o sa faci nani confortabil in fotoliu laughing Singura conditie sa nu sforai prea tare, ca o sa-mi bruiezi muzica ambientala si te culc pe balcon pe urma sa te piste tzintzarii rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Shampanie Timi? Iak, asta-i ceai cu apa, daca vrei iti las toata sticla tie si eu ma ocup de sticla mea de whisky. Si ok, nu te las prada tintarilor, ca oricum daca bei ceaiu' ala de-i zici tu shampanie, nu ajungi sa mai sforai. Sau sa nu-mi zici ca te imbeti si din asta, ca ride si hamsteru ala de tine pe urma rolling on the floor Si ouale pe care le faci dimineata eu le vreau ochiuri cu galbenusu moale si merg pe mina ta la prinz. Sper sa fie ceva bun ca altfel te pap pe tine devil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Timea spune-i Bonnye :p.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Eu am un catelus pe nume Norocel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un catel ciobanesc german de 4 luni Blacky happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un perus- Coco
Si un catel-Pufy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un papagal pe nume Paco si are 3 ani.Il mai alint Pacolinu sau Pacutu. Este un scump.

| zeDruit a răspuns:

Un ciobanesc german pe nume Leo (Leonardo). Ii deja batran dar inca ii mai place sa fuga dupa mingea lui albastra.

| just.for.you a răspuns:

Caine o cheama rita si o am de 10 ani e tare!

| xu a răspuns:

Doi caini, pichinez-Lucky si un ciobanesc german-Ajax