| Axys a întrebat:

Ce animale de casa va plac?

21 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pisicile bagaboante. pacat doar ca nu miros frumos

| mgtow a răspuns:

Pisica.

| mona a răspuns:

Papagalul

| pietrean a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar si pisicile "bagaboante",se spala,se curata de praf, mizerii, ca sa-si intretina blana si pielea, sanatoasa, deci nu au cum sa miroase urat.

| pietrean a răspuns:

Imi place orice animal, dar stand la bloc, am preferat sa aduc o pisica, chiar luata de pe afara, de pui.Este a doua pisicuta, ce am adoptat-o, dupa ce prima a murit dupa 13 ani, de batranete, dar a facut si un cancer.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Toate.

NOname
| NOname a răspuns:

Omul (chiar de muscă şi fără motiv).

| RasturnicaSiTrixy a răspuns:

Pisici

| OnuOnulică a răspuns:

Câinele!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

La cât de mult îmi plac toate, m-aș fi "trezit" cu un mic zoo, la mine în apartament.
Am un pudel poznaș și drăgălaș, care face cât toate animăluțele la un loc! ))

NOname
| NOname a răspuns (pentru floresdemayo):

Da, o grădină zoologică nu e o idee rea. Îmi surâde şi mie.hee hee

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru NOname):

Te cred, și lor le-ar surâde oferta, la cât de multe mângâieri ar primi din partea noastră! O, hoooo... ))
http://i.imgur.com/AaIvQYM.jpg
http://i.imgur.com/2pVbc5O.jpg

NOname
| NOname a răspuns (pentru floresdemayo):

Ioi, grădiniţa zoologică! love struck

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru NOname):

laughing

| Ddo_Razvan_1995 a răspuns:

Catelul

| PedoBarbie a răspuns:

*funny mode* inorogii.
*serios mode* toate animalele de casă.

| fataaaa a răspuns:

Pisicuta,caine,iepuras.

| thegatekeeper a răspuns:

Pisicile, in general, insa ma atrag si animalele exotice, desi sunt destul de greu de intretinut: scorpioni, tarantule, serpi etc.

| hummmer a răspuns:

Câinii.

| Axys explică (pentru mgtow):

Si mie imi plac pisicile foarte mult big grin