| CleopatraElena a întrebat:

Ce animale va plac mai mult:Cainele,pisica,hamsterul,broasca tostoasa,togrul,leul,caprioara,oile,caprele, caii ...etc?

14 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CleopatraElena explică:

Pai,hai sa vedem! Mai intai sortati:animale salbatice:...(ce animal vreti sa puneti), sau animale domestice:...(ce animal vreti sa puneti).

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Toate animalele imi plac la fel de mult.

| dorin1990 a răspuns:

Mie imi place cel mai mult chinchila, sunt deosebite.

| CleopatraElena explică (pentru dorin1990):

Asa este, sunt foarte dragute, dar eu prefer cainele sau pisica... pisica sau cainele!

| Seby90 a răspuns:

Capra tostoasa.

| Zoella a răspuns:

Mie îmi plac mult leoparzii.

| CleopatraElena explică (pentru MultPreaInteleptulTractorist):

Asta e adevarat.

| CartofiorDulce a răspuns:

Oile se deosebesc de celelalte animle, sunt blande, pufoase si cretelaughing

| ღHinataღ a răspuns:

Tigrul(1000 %) si caii.Caii sunt animale domestice, care iubesc afectiunea umana, fiind blanzi si chiar sensibili. Oamenii au nevoie de ei, iar ei de oameni!

| OnuOnulică a răspuns:

Cătelul!

| BiuL a răspuns:

Caine, cai, pisica. De fapt, cam toate imi plac.

| Anndreyy a răspuns:

Jaguarii

| florina101 a răspuns:

Mie imi plac mult papagalii..sunt asa draguti