| mia100خوبصورت a întrebat:

Ce fel de ata imi trebuie pentru bratarile prieteniei? Cat costa o culoare de cam 10m?

4 răspunsuri:
| Yaasmina a răspuns:

Se numeste ata MOULINE http://bratarileprietenieishop.files.wordpress.com/2012/04/331.jpg Costa maxim maxim 10 lei (ce faci cu 10 m? ). eu am luat de 4-5 m (nu mai tin minte) cu 10 lei 3 culori.

| Yaasmina a răspuns:

Am gresit laughing. imi cer scuze. 10 lei maxim-maxim doar la nu-stiu-ce mercerii, ca poti sa gasesti si cu mai putin de 5 lei happy

| mia100خوبصورت explică (pentru Yaasmina):

Am gresit eu, 5m.

| Roxy5199 a răspuns:

Poti sa faci si cu fire de lana
un ghem e 5-8 lei