| sua01 a întrebat:

Ce mancare cumparati voi pentru pestii Beta Splenders?
Sau ce mancera faceti. daca se poate face.

Răspuns Câştigător
| LaughOutLoud a răspuns:

Eu pestisorului meu ii cumpar mancare TetraMin Granules si ii mai dau ceva pentru ai stimula colorarea corpului tot de la Tetracare se num TetraPro Colour.Pe mancare obisnuita dau 3, 5 lei si pe cea speciala pentru culoare dau 3, 8 lei e foarte ieftina pentru perioada de timp care te tine(vreo 10 luni). Doamna veterinar mi-a aratat ca mai are un fel de mix cu de toate pentru pestisori Betta si urmeaza sa ii iau. Daca vrei sa stii cat costa si daca ii place pestisorului meu lasa-mi mesajbig grin. Funda?

5 răspunsuri:
| CrazyAnswerxx a răspuns:

Da-i mancare speciala pentru pesti Betta de la Tetra. si eu le-am dat la fel pestilor mei Betta

| DianaIstratii a răspuns:

Eu cumpar mincare obisnuita pentru pesti...Adica le dau mincare obisnuita care maninca si ceilalti pesti, nu doar Beta Spenders.

| sua01 explică:

De unde luati mancarea si cat costa?

| sua01 explică (pentru LaughOutLoud):

De unde o cumperi?

| LaughOutLoud a răspuns (pentru sua01):

Gasesti in Animax sau ZooMania in Mall-uri si Carrefour, sau incearca si tu pe la farmacii veterinare si petshop-uri de pe strada.