| tarabutaiulia20212223 a întrebat:

Ce va place cel mai mult sa faceti? mie sa ma uit la seriale coreene si sa ascult muzica kpop

Răspuns Câştigător
| powerofasmile a răspuns:

Sa ascult the old concerts de la BB, jinusean, yg family.♥ Si stau p'afara happy

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ascult rock, citesc, desenez in carbune(doar ca nu mai am, deci ma impac cu creioanele), ma mai uit la cate un film din an in paste, am o pasiune pentru scris...dau de mancare la animale pe strada, stau pe TPU, imi fac unghiile... pierd timpul visand cu ochii deschisi.
Sunt o persoana spirituala...

| Cristina27 a răspuns:

Eu personal, in marea majoritate ascult muzica, desenez, citesc, cel mai des es cu prieteni, privesc filme!

| didixsmile a răspuns:

Pai si eu ascult kpop si ma uit la seriale coreene (imi place la nebunie coreea) asa pai in general facebook-ul e la baza laughing

| tarabutaiulia20212223 explică (pentru didixsmile):

Waa si eu iubesc coreea si ma uit la seriale coreene si ascult kpop

| 안드라 a răspuns:

Si eu ascult muzica kpop și ma uit la seriale coreene!:*

| Miroiu_Alexandra_1990 a răspuns:

Si mie imi plac acelasi lucruri laughing

| GeOrGyGyO a răspuns:

Eu una in general stau cu prietenii dar cand nu sunt cu ei sunt CU COREEA!^_^

| AnonimGirl2345 a răspuns:

Bună!
Eu nu sunt o fată prea activă laughing, dar pot să spun că îmi place să ascult muzică, să mă uit la TV, să mă joc cu căţelul meu puppy dog eyes love struck, să ies la plimbare... să privesc când plouă, cu o carte în mână şi cu o ceaşcă de cacao, învelită într-o pătură călduroasă, fiind linişte, doar eu şi TV-ul laughing) :3, să dansez love struck, să cânt prin casă laughing), dar cel mai mult, să ascult KPOP big grin.
Eşti fan KPOP? :3 Şi eu sunt fană KPOP! ♥♥♥♥ Nice to meet you girl!
Cel mai mult îmi place să îmi ascult trupa favorită, şi anume EXO ♥.( I am an EXOtic ♥♥♥ : ) ).
Dar îmi place, ţin să îţi spun laughing), şi Violetta tongue, mă uit la serial şi o ascult, e super tongue love struck. Mie îmi place foarte mult happy.
P.S. : Am 14 ani! happy

PROUD KPOPPER :X.
PROUD EXOtic :X.

Mai e cineva aici căruia îi place EXO? :3.
( cine e EXOtic? ♥ )
Vă puuuup :*.

| AnonimGirl2345 a răspuns (pentru powerofasmile):

BIGBANG cool love struck
YG Family love struck

| AnonimGirl2345 a răspuns (pentru anonim_4396):

@Hazel :
Awww ce drăguţţţţ :3!
Şi mie îmi place să desenez :). La nebunie!
Chiar dacă nu o fac des :))), îmi place :). E una dintre pasiunile mele.
RESPECT! #daimancarelaanimale #RESPECTULMEU :-) Şi eu am un căţel acasă şi ştiu cum e să iubeşti un animăluţţ :o3 :x :x :x :x!
Unghiile? CLAR B-)! PASIUNEA FETELOR :)))) :x
Aşa sunt şi eu uneori... Îmi pierd timpul. Ba dormind, ba ascultând muzică, ba uitându-mă la TV, ba râzând cu părinţii, ba jucându-mă cu căţelul, BA DORMIND :)))) deci da... lenevesc.:PP

| Pricopiu_Ana_1986 a răspuns:

Nu-mi vine sa cred ca gasesc aici atatia oameni care sa se uite la seriale coreene. O sa vb cu baietii de la www.serialecoreene.eu sa facem un chat acolo sa discutam toti cei care ne uitam la aceste seriale.

| Besenyei_Diana_1987 a răspuns (pentru AnonimGirl2345):

EXO,fan here✋