| AvalohAlyn a întrebat:

Cine are HAMSTERI? Manuta sus.De care si cum ii cheama,ce este baiat,fata, cati ani au?

6 răspunsuri:
| DeutssDee a răspuns:

Am un hamster pitic il cheama Bruss, e baiat, si are 1 an si 4 luni happy

| ALEXANDRA a răspuns:

Am avut eu unul. Il chema Mickey si era baiat, avea blana crem. A murit cand avea 2-3 ani.

| Kate99 a răspuns:

-Lil-fata-alb cu pete negre doar la urachi si la codita- 6 luni :3

| andrei1237 a răspuns:

Am eu este baiat il cheama Mike are 2 ani.

| noob a răspuns:

Goro,fetita, patru ani si face pui.Il mai am si pe Maximux care are 2 ani, dar e orb.

| AvalohAlyn explică (pentru noob):

4 ani?:O A trait atat de mult? Sigur? De obicei hamsterii traiesc doar 2 ani, 2 ani jumate