| vladut7_4819 a întrebat:

Cum cumpar un server de cs? Care sa fie public? ma puteti ajuta?happy(Dau fundita )

3 răspunsuri:
| JoinT_3078 a răspuns:

Salut amice pai serverul de cs nu se cumpara se face, ii pui tu ce optiuni vrei dai admine ori cui sau faci ce vrei cu el.
treaba este sa ai fibra optica si totul se rezolva dati pe google:tutoriale cs si iti arata cum sa il faci eu am un server super este public mereu este plinlaughing) Bafta si mult succes daca vrei mai multe intrebari ma gaseti la id de mess Andrey. mihay77
P.s. ai grija cu serverul ca poate o sa platesti la factura...

| aaaaaaaannnndddddrrrreyyy a răspuns:

Man da-mi add: andrei_sukaru98 iti dau eu sv meu de cs are 32 de slot e ful tot timpul cu 5 euro!

| thebest97 a răspuns (pentru JoinT_3078):

Cum fac serverul public ca nu stiu baga id meu de mess : laurentyu_iona_97