| MrBlue a întrebat:

Cum se fac dragoni legendari pe dragon city? Dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| xDiana a răspuns:

Buna! Nu te lua dupa sergiu123..eu am legendari si nu i-am cumparat si nici nu i-am castigat. Daca ai observat la combat world..anumiti dragoni la nivelul 10 au 5000 viata. Exemplu: Gummy Dragon, Soccer Dragon, Armadillo Dragon, Ice Fire Dragon, Pirate Dragon.Acesti dragoni adusi la nivel 10 au 5000 viata. daca ii pui la breed pe oricare dintre ei, dupa cateva incercari(sau chiar din prima) iti ies legendari si poti face asta de cate ori vrei..este un secret al jocului.dar trebuie sa ai multa rabdare pentru ca acesti dragoni cu 5000 se obtin foarte greu, tot prin breed..si cand o sa ai un legedar la breed il vei recunoste dupa timp, va fi gata abia in 2 zile.Ca sa fac rost de legendari eu am pus la breed: Gummy Dragon si Soccer Dragon. Sper ca te-am ajutat!

7 răspunsuri:
| sergiu123 a răspuns:

De facut nu poti sa ii faci doar sa ii cumperi sau sa ii castigi

| Narcys21 a răspuns:

Cumperi oua

| Muraru_Magda_1996 a răspuns (pentru xDiana):

Sau gummy + cool fire

| Melniciuc_Costy_1990 a răspuns:

Buna! Am dragon legendar Mirror si l-am obtinut din gummy si cool fire. Daca dai 5 Gems iti iese din prima

| Mill10n a răspuns (pentru xDiana):

Este obligatoriu ca acei dragoni sa aiba lv. 10?

| Graur_Mihai_1997 a răspuns:

Dar cum fac sa am 9999 gems si mfood 9999999 si bani 99999999999999999999

| Perlog_Boris_2000 a răspuns:

Cool fire+soccer=legendar