| JammyBrooks a întrebat:

Curierii de la Domo.ro lucrează şi sâmbăta?

7 răspunsuri:
| adywow a răspuns:

Nu,doar in cursul saptamanii

| MeConstantine a răspuns:

Bine, Eu fiind din Bucuresti am primit comanda de la Domo si in weekend. Cel mai bine sa intrebi de unde faci comanda.

| JammyBrooks explică (pentru MeConstantine):

Am comandat pe net o tabletă şi zicea că vine în 1-2 zile lucrătoare.Ieri am comandat.

| MeConstantine a răspuns (pentru JammyBrooks):

Ar cam trebui sa o aduca, mie imi adusese o tastatura si un mpuse wireless chiar sambata dimineata cand nu ma asteptam

| stlucian a răspuns:

Majoritatea serviciilor de cureriat lucreaza si simbata(nu stiu cu ce firma lucreaza dar eu lucrand cu Samsung/service) ei sunt interesati sa-mi ajunga cat mai repede)
Domo.ro fiind un magazin nu cred ca se grabesc!

| zdrangoi a răspuns:

DOMO livrari la domociliu :
Din motive obiective nu putem garanta livrarea produselor in intervalul orar solicitat de clientii nostri. Stabilirea detaliilor de livrare se va face telefonic impreuna cu echipele de livrare.
Mai multe vezi aici :
http://www.domo.ro/cum_cumpar