| Deea003 a întrebat:

DAU FUNDA! Heiiiwinking TPU! Am o problema la messenger! Nu stiu cum dar mai mult de jumate de id-uri din lista nu mai imi apare, si nu ma lasa sa ii adaug din nou, imi spune ca ii am deja in lista. Cum pot sa le fac sa apara...ca de sterse nu sunt, nici in lista de ignor nu sunt. Dar pot primi mesaje de la ei.

3 răspunsuri:
| denymar a răspuns:

Stiu la ce te referi, dar nu stiu cum sa-ti explic...La fiecare mesenger apare la fiecare categorie->adica la family, friends, recent contacts si asa mai departe.La fiecare dintre astea este langa ele un triunghi foarte mic si gri.Da pe el si o sa-ti apara! Daca nu, trimite-mi mesaj ca te lamuresc eu mai bine:d

| Deea003 explică (pentru denymar):

Nu la asta ma refeream...

| denymar a răspuns (pentru Deea003):

Atunci imi pare rau dar nu prea cred ca o sa-ti mai raspunda cineva..Bafta in continuare!