| laurence a întrebat:

Hello... am un ciine haski siberian (cu ochi albastri), am observat ca ochii lui sunt deja aproape albi...credeti ca e din cauza caldurii si iarna o sa fie iar albastri?

Răspuns Câştigător
| Buza021 a răspuns:

Ar putea sa fie asta sau ar putea avea inceput de ctaracta. Iti recomand sa mergi cu el la veterinar, nu vreau sa cobesc dar e posibil sa fie si o boala de ochi.

4 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

N-au voie sa se decoloreze.e batran?

| laurence explică (pentru viotedy):

Nu...inca nu are un an

| laurence explică (pentru Buza021):

Ce inseamna ctaracta?

| viotedy a răspuns (pentru laurence):

Cataracta inseamna opacifiereaa cristalinului.intreaba un veterinar. poate asa e din familie mai spalacit.