| AlcolicSmile123 a întrebat:

as dori sa stiu ce rasa este pisica mea.
-Este complet neagra
-Este foarte..stufoasa sau pufoasa
-Are niste ochi care se uita tinta la tine
-Descopera locuri de ascuns
-Are urechi medii (nici mari nici mici)
-Mananca doar carne si peste si cateva legume/fructe
-Merge pe varfuri
-Se invarte in jurul tau sau se sterge de tine

25 răspunsuri:
| zHeArTz a răspuns:

Este o rasa pura, blanda si jucausa :d

| RetardedRacoons a răspuns:

E ciobanesc german frate, clar!
http://forum.retardedracoons.com

| FlorenceVi a răspuns (pentru RetardedRacoons):

Si eu care credeam ca-i Pittbullica, asa mi s-a parut din descriere big grin

| RetardedRacoons a răspuns (pentru FlorenceVi):

Nu e ma, ala miauna si toarce. big grin

| FlorenceVi a răspuns (pentru RetardedRacoons):

N-auzi ca-i foarte stufoasa si pufoasa? Si cateodata merge doar pe varfurile firelor de blana? Cu siguranta-i Pittbullica.
N-ai acordat deloc atentie detaliilor...

| AlcolicSmile123 explică (pentru FlorenceVi):

Oameni jegosi.

| FlorenceVi a răspuns (pentru AlcolicSmile123):

Nu e om. E pisica

| RetardedRacoons a răspuns (pentru FlorenceVi):

"Are urechi medii" Deci clar ciobanesc! Si ciobanescu merge pe varfuri, e foarte simtit si nu vrea sa faca deranj, pana si muzica asculta in surdina.

| AlcolicSmile123 explică (pentru FlorenceVi):

De ce va bateti chiar asa joc?

| FlorenceVi a răspuns (pentru RetardedRacoons):

Aaa. Deci ciobanescu se sterge de tine? Apropo..cand se sterge de tine? Mhm...N-as vrea sa fiu in locul lui "Tine", asta.

| taximetristul a răspuns:

Pune o poza, poate gasesti pe google.

| RetardedRacoons a răspuns (pentru AlcolicSmile123):

Te rog frumos sa nu intervii intr-o discutie de cunoscatori, nu faci decat sa-ti arati ignoranta.

| RetardedRacoons a răspuns (pentru FlorenceVi):

rolling on the floor

| FlorenceVi a răspuns (pentru RetardedRacoons):

Esti un geniu. laughing Serios, i-ai dat o alta nuanta serii de duminica, din fata calculatorului.

| AlcolicSmile123 explică (pentru FlorenceVi):

Da, batjocora! Daca nu stiti nu raspundeti!

| FlorenceVi a răspuns (pentru AlcolicSmile123):

Acum pe bune...ca sa eviti astfel de comentarii puteai s-astepti pana maine si sa mergi la veterinarul la care (cred ca) mergi cu animalul tau si sa-ntrebi ce rasa e. Daca e. Si gata!

| karsivan a răspuns:

Ce culoare au ochii mei sunt mari si migdalati... pune poza ce sunt mama omida?

| cățelușa56 a răspuns:

Rasa europeana

| AlcolicSmile123 explică (pentru FlorenceVi):

Mi-a placut raspunsul tau. Nimanui nu ii trebuie mistourile voastre. Credeti ca rezolvati ceva? Nu, dati dovada de niste oameni incompetenti. Ar fi trebuit sa raspunzi "Du-te la veterinar si intreaba-l" Altfel nu. Eu pun intrebarea si tot tu imi spui sa evit raspunsurile astea puteam sa astept. De ce nu eviti tu sa spui astfel de porcarii care nu sunt de folos nimanui?

| FlorenceVi a răspuns (pentru AlcolicSmile123):

"oameni incompetenti"? Hai pe bune. Tu daca citeai o astfel de intrebare ce ziceai? Ca e o-ntrebare inteligenta care asteapta raspuns inteligent? Ha. Nu te mai ataca atat ca faci riduri.
Si pana la urma, n-ai cum sa ma obligi sa raspund ce vrei tu, eu sunt libera la raspunsurile gandite de mine, de-asta este un forum, ca fiecare sa raspunda ce crede.
Good vibes!

| FlorenceVi a răspuns (pentru RetardedRacoons):

Tu, omule, incompetentule! Vezi la ce se-ajunge daca te tii de...si anume glume? Lasa deoparte...gluma!

| RetardedRacoons a răspuns (pentru FlorenceVi):

Asta chiar se astepta sa-i poata deduce careva rasa din cateva descrieri? rolling on the floor Si cica noi suntem incompetenti.

| FlorenceVi a răspuns (pentru RetardedRacoons):

Asa se-ntampla cand lucram cu oameni incompetenti. laughing

| AlcolicSmile123 explică (pentru RetardedRacoons):

Daca nu stii, nu raspunde.