| Angie12 a întrebat:

Iubiti animalele? Eu da.

Răspuns Câştigător
| AddaXD a răspuns:

Normal ca da. Apropo, draguta poza. happy

19 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Şi eu, sunt aşa drăguţe.
Mai ales căţeluşii şi pisicuţele.
batting eyelashes

| dana_9056 a răspuns:

Da le iubesc si apropo si pe mine ma cheama dana

| kidDu_6567 a răspuns:

Da!
Acum am un porcusor de guineea...si 1 papagal.
Am avut 3 papagali, un hamster, un catel si o pisica smug

| Vizitiul a răspuns:

Iubesc animalele. Dar nu pot iubii latura animalica din oameni.

| Vizitiul a răspuns:

Iubesc animalele. Dar nu pot iubii latura animalica din oameni.

| RфZaημtzα a răspuns:

Da, iubesc animalele.Si mi se rupe sufletul cand vad ca sunt ranite sau omorate de oameni.De un animal imi pare rau cand este pe moarte dar de un om nu prea.

| Deyutza a răspuns:

Doar unele, nu pe toate! happy

| Deyutza a răspuns:

Sper ca ati observat si voi ca unul de pe aici ne-a dat la toti cate un vot nefolosito si stupid chiar daca raspunsurile nu erau asa; ba chiar altele erau foarte bune! Nu vreau sa ma cert cu nimeni dar nu inteleg de ce atata prostie?

| Aleeeeeeee a răspuns:

Si eu le iubesc :X
Am 2 caini si 5 pisicute big grin big grin

| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Da. Iubesc animalele imi plac foarte mult.

| abydeea a răspuns:

Buna, le iubesc foarte mult, absolut toate vietuitoarele. Din dragoste pentru ele am devenit vegana

| abydeea a răspuns:

Buna, nuritza!
Si cum ai ajutat animalele? Esti membru la vreo asociatie?
Eu sunt din Constanta si aici nu prea se poate face nimic. E un centru pentru animale dar de fapt nu se poate numi asa, animale sunt tratate rau si omorate.Nimeni nu le ajuta

| AmericanCookie a răspuns:

Le iubesc pe toate, nu cred ca exista om pe lumea asta care sa nu iubeasca cel putin un animal!

| ıllıllı KaTyıllıllı a răspuns:

Da...in special catelusii:X:X

| denisa1994 a răspuns:

Http://cainiderasa.forumz.ro/ - forum animale de companie

| Abcfunny a răspuns:

Dalove struck am o broscuţă şi niste pestişori love struck

| Catta a răspuns:

Da, pentru ca si ele sunt suflete ca noihappy

| Cathy_5203 a răspuns:

Si eu am avut vreo 10-20 de papagali, vreo 5 hamsteri, 3 porcusori de guineea dar tata i-a vandut si acum am 9 pestisori aurii si o pisicuta mica, neagra!

| nuritza a răspuns:

Am primit 15 medalii de aur si 5 trofee, pentru ajutarea animalelor. Deci se deduce ca, nu le iubesc. AS FACE ORICE SA LE SALVEZ! Dar... din pacate. porcusorul meu de guineea a murit acum cateva luni. Nici acum nu`mi pot reveni. ^^ Sper sa fi ajuns intr-un loc mai bun.