| IonuțAlbert a întrebat:

La cat pot pune mâna pe pui de iepuri sau când ies ei din cuib la cate zile

Răspuns Câştigător
| PaulaPaulayt1 a răspuns:

Eu am avut și trebuie sa ii lași sa iasă de sub puf, sa se faca mărișori. Cât sunt în puful ala sa nu ii atingi deloc.

3 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

La cinci zile după ce ies din ou.

| PaulaPaulayt1 a răspuns (pentru gabicoo):

Am răspuns unde nu trebuia, poate o sa vadă. Oricum tare amuzant raspunsul tău. happy

| PaulaPaulayt1 a răspuns:

Mersi de fundă, unii sa știi ca se pot rătăci și pot ieși la suprafață înainte de vreme. La mine făcea tata mai bine de 40 de pui o data și mulți erau mâncați de iepuroaice. E trist dar se întâmplă și nu ai ce face. Sunt foarte drăgălași mai ales când sunt mici
, asa ca, multa atenție.