| BloodyDress a întrebat:

Neata!batting eyelashes Am un caiet studentesc albastru pe care vreau sa-l decorez pe coperta si nu prea am idei..Am lipit un sticker cu o inimioarapuppy dog eyesam pus 2 decupaje cu versurile melodiilor mele preferate si am decupat 2 ochi, unul verde si unul galben.mi-a mai ramas cam 2/4 din coperta de decorat. ceva idei?
Va dau fundii daca sunt okhappy si daca sunt comentarii "a la' bulangii" va dau vot...nefolositor big grin sau "raporteaza"

17 răspunsuri:
| Useeeer124124 a răspuns:

-Pai poti lipi o danteluta pe marginea copertii [ asta daca mai ai loc ]
-Niste sclipici
-Ceva facut din origami
Sunt un milion de idei. Trebuie doar un pic de imaginatie happy

| Useeeer124124 a răspuns (pentru Useeeer124124):

P.S.- Ai gresit categoria happy

| edy79 a răspuns:

Pentru un caiet atata munca?

| bebe2000 a răspuns:

Pai poti scrie asa semnul pacii (cerculetul acele) pe urma ASFALT PENTRU SUFLET si iarsi semnu pe urma mai poti sa scriii cu uun pix rosu si unul negru so good si aclo da oo faci o fata sunt o groaza de idei sau mai poti sa love scris de tipar frumos si sa facuii floricele pe langa sau ideea lui rainbowdash sa pui dantela albastra/roz/verde/rosu daca vrei daca caietul e negru iar daca e alb poti pune una neagra sper ca te-am ajutat a da si mai poti sa iei litere din ziar si sa faci cuvantul love sau chiar numele tau... Funda?

| Fluttershy a răspuns:

Fa schite multe pe el, lipeste pene, margele, material.
Apropo, Andy Biersack ftw.

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru bebe2000):

Asfalt pentru suflet? laughing

| bebe2000 a răspuns (pentru Zeflemitoarea):

Dap... e ceva gen hippy.pace.daca nu stii de hippy cauta si tu pe google (goagle)

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru bebe2000):

Nu,nu ştiu de aşa ceva. Dar să scrii pe o copertă de caiet,, Asfalt pentru suflet", ceea ce e complet irelevant...e ca şi cum aş scrie,, Muşte pentru stomac", dar în fine...

| bebe2000 a răspuns (pentru Zeflemitoarea):

Si cine ma controleaza la caiet adica pot scrie si pereti pentru casa....si nu are nimeni cv de spus... e caietul eu fac ce vreau cu el

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru bebe2000):

N-am zis să faci ce vreau eu cu caietul tău. Mi-am spus părerea.

| bebe2000 a răspuns (pentru Zeflemitoarea):

Pooi da si eu mi-am spus parerea deci sentimentul e reciproc

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru bebe2000):

Sentimentul reciproc? laughing

| bebe2000 a răspuns (pentru Zeflemitoarea):

Auzi chiar n-am chef de certuri banale din cauza unui tip care habar nu are ce sunt alea''replici''.da?

| BloodyDress explică (pentru bebe2000):

Dar totusi...Asfalt pentru suflet?laughing cum vine asta? nu mi-o lua in nume de rau dar e penibil sa scrii asta..sunt de acord cu DeathOnTwoLegs

| BloodyDress explică (pentru Zeflemitoarea):

De acord cu tine aici laughing

| bebe2000 a răspuns (pentru BloodyDress):

Penibil? chiar asa? pai hai sa spun eu e penibil sa spui nu stiu coperta petru carte? nu este ca si cum ar fi o tara fara hotare sau un fluture fara culoare(p.s.nu imi plac fluturii)fi de acordu cu tipu ala eu mi-am spus parerea despre dreptatea mea daca nu aveti acel ceva sa ganditi ca este foarte logica aceastra fraza tongue si nu mai radeti ca nu e de ras e de plans ca nu tsiti si nu va duce bibilica tongue

| BloodyDress explică (pentru bebe2000):

Eu iti voi spune altfel. daca 2 iti spun ca esti beat atunci culca-te.winking
Acum tine de tine daca vei intelege sau nu ce ti-am spus, dar oricum nu o lua ca pe o jignire.kiss