| blablablalba a întrebat:

Pe ourworld exista coduri pentru flow? Daca sunt unde le bag? Cine vrea sa fim prieteni sa-si lase numele de pe ow...thxx!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da exista ...colo unde scrii sa vorbesti cu altii scrii test-mode 42, apoi dai enter si dupa aia scrii tot acolo cryptobiologist

195 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu joc ourworld si da exista coduri de flow uite le bagi pe amandoua. test-mode-42 si pe urma cryptobiologist. le bagi acolo unde scrii. unde sunt miacarile. uite numele meu de pe ow. pisicutacool037

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista cod de flow acolo unde scrii si vb cu altii scrii test-mode 42 dai enter apoi cryptobiologist

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai la mine imi da doar 10 flow si dupa numai unu dar dupa nu imi da mai mult sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Test-mode 42 ...cryptobiologist suunt nivel 37-28 si mi-a mers binewinking ca sa vb my id: paty_dulcyk2010

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Youtube. com hi sexy. com

| JuliaSweet a răspuns:

Da, exista! Scrii ''test-mode 42'' dai enter apoi dai ''cryptobiologist''

| crystyan_5223 a răspuns:

Ba exista il scrii pe bara unde vorbesti scrii prima data test-mode 42 si apoi cryptobiologist

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Codul pentru gems de luna asta e 3675-c79f-klm3-07756...winking npc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista coduri de flow test-mode 42 apoi cryptobiologist happy laughing mie imi da 70

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pearlmool
e numele meuwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vreti sa stiti exista coduri pentru flow dar se pun doar o singur data pe zi ( cu cat esti mai mare cu atat primesti mai mult flow)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bhaa pa cine faci tu prost cand tu nu sti sa scriiiii tu esti prost ma boule si ai grija cu cine te pui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care imi da si mie o codul de gems...idu meu mony.star_12@yahoo.comhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La account upgrade

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Den42

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainde de orice cand intri pe our world scrii jos in coltul drept : TEST-MODE 42 (cu litere mici). O sa iti apara o chesti care iti spune sa scrii ceva pe e-mail ii dai close si scrii CRYPTOBIOLOGIST(cu litere mici). iti da f; ow pe masura ce cresti nivelele. Sunt ada111

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrii test-mode 42 unde vb dai ener si apoi scrii crptobiologist -de la cindy11220

| DeMi CeA Cu InImIoArE a răspuns:

Merge codul daca vreti sa stiti pentru flow...nestiutilor! felicitari pentru cel care a luat premiu! Il felicitwinking! Dau fu nditza!big grinXD

| XxXLollYxxxPOPXXx a răspuns:

POi. existabig grin test-mode 42 apesi enter apoi...scrii cryptobiologist(astea se scriu unde...scrii pe chathee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt coduri de 100 si peste 100 de gems si flow!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

99alex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contul meu de pe ourWorld este xellyxXx. Scrii la bara unde vorbesti acolo dupa T ala... test-mode 42 dai enter si mai scrii cryptobiologist si dai enter. Bagati-ma la prieteni va rog. Sunt la nivelul 25...:*va pup pe toti:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu unde gasesti caut-o pe Raluk2010 si iti da codu numele meu este alex

| QWE a răspuns:

Da... exista cod pentru flow pe ow mi l-a aratat o prietena
sunt multi care nu stiu daca intati pe acest sait ''coduri flowr ow'' gasi din mesaje celor care au trimis codul test-mode 42 sau cryptobiologist sc unde vb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu faza ca " test-mode 42 " si dupa " cryptobiologist "... dar credeti ca mai sunt si alte coduri pentru flow`uri?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

AdinaAdina add big grin da sunt coduri tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

da exista coduri pentru flow le scrii jos unde se scrie pentru a comunica cu ceilalti copii si codul estetest-mode 42 si tot acolo scrii si criptobiologist

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista scrii acolo unde poti sa vb cu candva test-mode 42 dai enter si apoi scrii cryptobiologist si dai enter o sa primesti peste 10 flow pe zi...nu mg decat 1 data pe zi sa il bagi!tongue
ID MEU:andu_cronaldo2009 pentru cei care vor sa ma cunoascawinkingtonguebig grinlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai este cod flow:scrii test-mode 42 si apoi cryptobiologist merge doar o data pe zi dar in fiecare zi iti da tot mai multi flow... ajunge pana la 70 de flow...numele mau este JESSICA 001