| Girly97 a întrebat:

Poti sa dresezi un caine sa faca masaj?

8 răspunsuri:
| Whitesnake99 a răspuns:

Eu am reusit doar erotic sa l invat

| Catrice a răspuns:

Am auzit că cei care sunt corcitura cu rasa marțiană se dresează ușor.

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru Whitesnake99):

rolling on the floor

| darrio2007 a răspuns:

Ne-am dat naibii! Asta mai lipsea! Cu dintii te maseaza si fara dresaj.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Oamenii numai stiu sa faca masaj? Sau ai tu o preferintă sa ti faca cîinelelaughing

| Goddessss a răspuns:

Nu cred

| Februar30 a răspuns:

Pisicile fac masaj fara sa le dresezi. Ai vazut cum apasa cu labutele inainte sa se aseze? Ala e masaj happy

| Dddonkey a răspuns:

Mie mi-a pus si centrala pe lemne.
Teoretic nu ar trebui sa fie o problema, depinde si de varsta, cat de obisnuit e cu comenzile sau exercitiile, cata rabdare ai. Dar cu o mana de carnaciorii pentru cainii ar trebui sa functioneze.
Daca nu cainele e stricat te duci si il schimbi!