| MoonWolf a întrebat:

Puteti intra aici va rog?
Primul care intra are co-host
si ceilalti bouncer https://plug.dj/romanidisturbing

3 răspunsuri:
| Ungureanu_Radu_1964 a răspuns:

Nu se fac promovari mascate pe TPU! Dati report! (Totul in majuscule)

| MoonWolf explică (pentru Ungureanu_Radu_1964):

Te-ai trezit din mortii?
Intrebarea asta este din 2014-15, nu ai fii putut gasi intrebarea asta,numai daca te-ai fii uitat pe profilul meu.
Si in al doilea rand,totul era ok,pana sa comentezi,ca acum ghici ce,intrebarea este din nou feed la TPU.
Pe atunci,nu citisem regulament-ul,si am pus intrebarea asta deoarece,plug dj atunci era un site unde puteai sa p-ui muzica si sa ascultii muzica intr-un lobby cu oamenii.

Promovari mascate?
Ce promovare maschata? Asta ii o promovare, nu una mascata.

Si repet, daca te-ai fii uitat macar la raspunsurile mele, ai fii vazut ca nu am postat, alte,, promovari''

Incearca sa ai sens comun.Pe atunci nu stiam regulile, acum le stiu.Intelegi?
Daca da, nu mai raspunde la intrebari cu promovare, ca numa faci m-ai rau, ca le faci sa fie in feed-ul de la TPU, ca astea.(intrebarile mai vechi de o zi- 3 zile, se pot viziona, restul' sunt puse in archiva.)

| Ungureanu_Radu_1964 a răspuns (pentru MoonWolf):

Ok, dar tot incalca regulamentul.