| KejeGM a întrebat:

Tocmai i-am cumparat nimfei mele o jucarie papagal de plastic. Se sperie de ea si ba chiar nu mai sta pe acele bete din colivie. Cum o fac sa nu se mai sperie de jucarie?

4 răspunsuri:
| Jurjescu_Daniel_1999 a răspuns:

Las-o ca ii va mai fie frica daca vede ca nu-i face nimic.

| Jambooja a răspuns:

Nu stii prea multe despre Nimfe. Cel mai indicat e sa scoti jucaria de acolo si daca vrei un partener pentru el/ea iti cumperi inca una de sex opus.

| Jurjescu_Daniel_1999 a răspuns (pentru Jurjescu_Daniel_1999):

Nu ii va mai fie frica*

| irinuk28 a răspuns:

N-ai cum sa obligi un papagal incapatanat sa doreasca ceva...Cel mai bine ai scoate chestia aia de acolo pentru ca poate crede ca e ceva care ii face rau.Nu e caine ca sa il poti dresawinking