| paulutz a întrebat:

vreau sa pun niste caini si voi imi raspundeti care ar castiga:
ciobanesc caucazian vs ciobanesc german,,
labrador vs cane corso
husky vs canich
golden retriver vs pitbul american
vreau sa imi raspundeti la toate! dau funda!

Răspuns Câştigător
| PiTbuLuL a răspuns:

Primu
1.Ciobanesc german
2.Cane corso
3.Husky
4.Pitbull
Succesc!
Sall!

5 răspunsuri:
| Irena97 a răspuns:

Care ar castiga ce? Care e mai frumos? Sau ii pui sa se bata? nu inteleg

Răspuns utilizator avertizat
| ady4ever a răspuns:

Golden daca ai copii pitbull in nici un caz daca ai copii sa stii pentru ca nu este foarte familiar pentru dresat e bun ciobenscul german dar pentru ca sa iti apere curtea e bun ciobanescul caucazian daca vrei sa traga sania e bun haskey in fine fiecare caine e bun in feleul lui

Răspuns utilizator avertizat
| PiTbuLuL a răspuns (pentru paulutz):

Paulica nu-mi dai fundica?laughing sau nu-ti plac raspunsurile meelehappy