| Tudose_Mytrut_1984 a întrebat:

A fost ziua mea. si doar ce mi-am luat un caine labrador. Din pacate e mic, are doar 3 luni si nu stie sa faca mai nimic. Va rog spuneti-mi si mie ce sa fac ca sa numai faca treaba in casa.Am incercat sa-l scot afara chiar si 3 ore... Va rog!

Răspuns Câştigător
| Vio199 a răspuns:

Http://www.animalutul.ro/......orul/1166/ poftim:) sper sa te ajute :-* si la multi ani pentru ieri :-*

2 răspunsuri:
| karsivan a răspuns:

Exista la pet shop sau la farmaciile veterinare niste presulete absorbatnte (Peduri) aemanatoare cu pampersul de bebe. Poti pune prin casa 1-2 peduri si cand se aseaza sa faca i-l duci pe el va invata sa faca pe acel presulet, este impregnat cu ceva atractiv. Nu te supara pe el nu are control pe vezica urinara decit pe la 6 luni, ascum este ca si un bebelus care face pe el.
http://www.maxi-pet.ro/......-pads.aspx

| Tudose_Mytrut_1984 explică (pentru Vio199):

Mersi mult.