| Shooter a întrebat:

Am fost ieri la pescuit si am prins un peste negru(deci negru tot nu avea alta culoare) avea capul putin mai lat si ochii nu in lateral... aproape deasupra capului si cand l-am bagat in apa(ca sa nu moara,sa pot sa il "studiez") i s-a facut coada, dar nu toata doar ultima parte si toate aripioarele galbene si portocalii si ochii i se facusera o culoare de turcoaz--nu stiu ce peste e asta.
Funda!

6 răspunsuri:
| Vladimir315 a răspuns:

Imi e mie somn dar cred ca tu tot asta ai prins : http://www.google.ro/......tp?/imgres

| VarcolakuuBăăăă a răspuns:

E Satan! S-a transformat peste ca la noapte sa vina dupa tine pentru ca l-ai prins.Mai du-te odata si-l prinde, dupa ce il prinzi nu-i dai drumu si il duci la biserica sa scoata duhul rau din bietul, nevinovatul peste laughing. Cum l-ai descris tu, mie mi se pare ca pestele descris de tine e dragalas, adorabilhee hee.
Glumit...Acum serios prindel si nu-i da drumu, dul acasa si intreaba pe taicatu ce peste e. Poate, e extraterestru laughing.

| EvangelineLovin a răspuns:

Da si eu tot la somn ma gandeam. daca avea mustati.

| Shooter explică (pentru Vladimir315):

Ala e deschis la culoare...asta care l-am prins eu era negru tot.

| Vladimir315 a răspuns (pentru Shooter):

Poate sa aiba si culoare inchisa... daca are mustati e clar somn sau poate ai prins vreun alien laughing

| VarcolakuuBăăăă a răspuns:

Ai prins un extraterestru, sa spunem ca mustatile sunt antene laughing.