| simpleMAN18 a întrebat:

Am si eu 2 perusi, un mascul si o femela, sunt impruna de 1 an.Tot incerc sa ii inperechez,insa masculul nu prea stie,cel putin asa cred, deoarece cand femela sta in pozitia specifica imperecherii el vrea sa ii regurgiteze, sau isi regurgiteaza pe picior.Cu ceva timp ii dadeam oglinda, acum nu eu mai dau, in schimb daca vede vreun obichet in care se reflecta regurgiteaza...

Un sfat plss

Răspuns Câştigător
| AtateaConditii a răspuns:

E virgin si nu stie ce sa faca dar se invata elhee hee. Asa au fost si ai mei de abia dupa 2 ani au facut oua si oricum sansa sa le sparga e la fel de mare ca eu sa racesc fix de Crăciun.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lasa-i impace pentru ca ei stiu cand isi fac nevoile personale. Trebe sa prinda vechime in domeniu sa mai creasca putin.

| simpleMAN18 explică (pentru AtateaConditii):

Am inteles,batting eyelashes. Mersi!