| CCL71 a întrebat:

Salut! Am un pui de ciobanrsc german metis, de aprox 8luni.D-a dezvoltat frumos,e jucaus,dar are probleme cu urechile. Urechea dreapta,majoritatea timpului e bleags,se ridicajumate' doar cand e atent la ceva,cea stinga e ridicata doar jumate',credeti ca le mai ridica? Are vaccinurile la zi,i-am dat calciu,dupa cum a zis veterinarul,dar cam degeaba! E ciudat ca atunci cand doarme pe o parte,urechile sunt drepte! Ce sa-i mai dau? Maninca bine mincare buna,face scoala,pareri? Ca fapt divers,ammai avut un catel, tot cg, a murit anul trecut la 15 ani, el a avut urechile drepte si nu le-a lasat niciodata, de mic.multumesc si astept raspunsuri!

1 răspuns:
| kalasnicov22 a răspuns:

Si al meu a avut urechile lasate mult timp. Acum are 2 ani si le are drepte permanent.