| adolescenti a întrebat:

Salut.as dori sa cumpar si eu un haski cu ochi albastri,sau un malamut cu ochi albastri,dac se poate sa imi ziceti si un pret,sunt din Pascani, jud Iasi, va multumesc

4 răspunsuri:
| Gabitzu9292 a răspuns:

In jur intre 200-500 euro maxim sau mai mult chiar depinde de el dar poti sa te uiti sunt multi de vanzare pe net http://www.olx.ro/q/husky/c-312

| RedNose a răspuns:

Fara pedigree gasesti unul ok si la 500lei, iar unul cu pedigree(act care atesta puritatea rasei) peste 150euro.
Daca iti cumperi un pui cu pedigree de la o canisa recunoscuta FCI(Federatia Chinologica Internationala) esti sigur de ce cumperi si ca este puiul sanatos(cainii care sunt folositi pentru monta sunt testati inainte pentru a fi sigur crescatorul ca nu va transmite vreo boala genetica puilor).

| adolescenti explică (pentru RedNose):

Mersi